2026-05-31
Pierwsza wizyta Maluszków w Bibliotece - Grupa Kubusie Puchatki
Kubusie Puchatki po raz pierwszy odwiedziły bibliotekę. Było to spotkanie pełne radości i pozytywnych emocji . Dzieci całkowicie zanurzyły się w magiczny świat bajek.
Maluszki poznały pracę bibliotekarza,zasady korzystania z biblioteki oraz dowiedziały się, jak dbać o książki i jak wygląda proces ich wypożyczania. Szczególną radość sprawiło im odkrycie, czym jest karta biblioteczna i jak można ją zdobyć.
Jesteśmy gotowe na kolejne książkowe przygody!!!









