2026-05-31

Spotkanie z kapitanem statku - Grupa Jeżyki

Dzieci z grupy Jeżyków miały wyjątkowe spotkanie z panem Dariuszem, kapitanem statku. Podczas zajęć dzieci poznały zawód marynarza oraz dowiedziały się, jak wygląda życie na statku i jakie niebezpieczeństwa wiążą się z wykonywaniem tego zawodu.

Przedszkolaki poznały różne rodzaje statków, zwierzęta morskie oraz obejrzały filmiki pokazujące wnętrze statku. Spotkanie było bardzo ciekawe i dostarczyło dzieciom wielu nowych informacji oraz wrażeń.

Na zakończenie każde dziecko otrzymało pamiątkowego misia oraz magnes z imieniem. Bardzo serdecznie dziękujemy panu Dariuszowi za poświęcony czas i wspaniałe spotkanie.