Oficjalna strona przedszkola w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

Aktualności

2020-05-05 UWAGA PRZEDSZKOLE ROZPOCZYNA PRACĘ

 DRODZY RODZICE NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW !

 Od dnia 11 maja 2020r. Przedszkole wznawia działalność w zakresie pracy  opiekuńczej. Proszę o zgłaszanie dzieci poprzez wychowawczynie. Zgłoszenie dzieci jest obowiązkowe w celu określenia ilości grup i przygotowanie odpowiedniego zabezpieczenia zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego.
Pod linkami znajdziecie Państwo  szczegółowe wytyczne MEN I GIS, które musimy spełnić przed ponownym uruchomieniem przedszkola, Na ich podstawie opracowane zostały wewnętrzne procedury.

Załączniki:

1.     Wytyczne przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego w związku z otwarciem przedszkoli https://dokumenty.men.gov.pl/Wytyczne_GIS_zlobki_przedszkola.pdf
3.Wytyczne GIS i MZ – plik w wersji pdf https://dokumenty.men.gov.pl/Wytyczne_GIS_i_MZ.pdf
5.     Instrukcja dezynfekcji rąk https://dokumenty.men.gov.pl/Dezynfekcja_rak_MZ.jpg
6.     Instrukcja prawidłowego nakładania i zdejmowania maseczki https://dokumenty.men.gov.pl/maseczka-MZ-PIS.png
7.     Instrukcja prawidłowego nakładania i zdejmowania rękawiczek https://dokumenty.men.gov.pl/rekawiczki.png
Z poważaniem

Dyrektor

 

 

Share |
Czytaj także:
SPRINTEM DO MARATONU
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji VI EDYCJA SPRINTEM DO MARATONU, która odbyła się 13.10.2020. Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków ma na celu promocję zdrowego stylu życia, zachęcenie do aktywności fizycznej, ruchu w celu wyrobienia w dzieciach (przedszkolakach) naturalnej potrzeby/nawyku aktywnego spędzania czasu w życiu dorosłym.  czytaj więcej »
Dzień Edukacji Narodowej
Nauczyciele przedszkolni, troskliwi, życzliwi i zdolni. Dziękuję Wam z serca całego. Za wychowywanie człowieka małego. Za wszystkich skarg wysłuchanie. Za plaster na zbitym kolanie...  czytaj więcej »
Warsztaty malowania kamieni
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z warsztatów malowania kamieni, które odbyły się w ramach projektu "Przedszkolaki ratują pszczoły".   czytaj więcej »
Warsztaty malowania kamieni
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z warsztatów malowania kamieni, które odbyły się w ramach projektu "Przedszkolaki ratują pszczoły".   czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<październik 2020>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031